ТАЇНА ЗНАХАРКИ
Пряний, насичений трав'яний бальзам 40%-градусний, що містить букет натуральних інгредієнтів в основі яких коньяк та спирт етиловий ректифікований "Люкс"
Докладніше
UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY other BRANDS
Eagle spirit

Настоянка 40%-градусна виготовлена за класичною технологією. Купажований продукт в основі якого лежить спирт етиловий ректифікований “Люкс”

Докладніше
Червона калина

Преміальна горілка Червона Калина – візитна картка нашої компанії. Тисячолітній символ українського добробуту, гілками якого переплетена вся наша історія. Відома від сходу до захода та далеко за межами нашої країни. Червона калина — символ та амбасадор української гостинності, у кожному куточку нашої країни та навіть за її межами.

Докладніше
ДИКА ВОЛЯ

Приборкати волю та свободу українського народу неможливо. Наша воля з народження вкарбована у наших генах. Вона ламає усі кайдани, розжарює у венах кров і рветься в бій, як гарцюючий табун шалених скакунів. Відчуйте цей міцний характер і непереборний дух українського братерства вільних людей. Характер кожного українця зображено на етикетці.

Докладніше
АЛХІМІК

Після 17 денної мацерації, ретельного купажування та дистилювання, народився Бальзам Алхімік. Пряний, насичений трав’яний бальзам 35%, що містить букет натуральних інгредієнтів в основі яких коньяк та найякісніший спирт. За легендою, він здатен не лише підняти дух, але й дарувати відчуття життєвої енергії, розкривати таємничі візії та вдихати мудрість.

Докладніше
THE DENBER’S BLEND

Українські нескінченні поля кукурудзи забезпечують наш власний Караванського спиртового заводу 1709 року основою для цього елегантного напою – зерновим спиртом на основі кукурудзи, що збагачує напій незвичайним смаком та тонким ароматом бурбону.

Докладніше
HERBBERRY

100% натуральний авторський бальзам, поєднання степових трав та ягід. Він одночасно міцний та легкий, яскравий та дуже питкий. Основними компонентами цього продукту — є правильно заготовлені рослини та трави, своєчасно зібрані в екологічно місцях, насичені ягідні соки та ефірні олії, найчистіша джерельна вода.

Докладніше
UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch UKRAINIAN ALCOHOL COMPANY Get in touch
Маєте запитання?
Відповімо на будь-які питання стосовно нашої продукції, регламенту співпраці, тощо.

    Ви досягли повноліття?
    Натискаючи «Так», ви підтверджуєте що вам є більше 18 років, і ви погоджуєтеся на таке використання на своїх пристроях.
    Оберіть бажану мову сайту

    Будемо раді бачити тебе,
    як тільки тобі виповниться 18 років